Відгук

Illustration

ОльгаCEO

Головною характерною особливістю Олександри є її професіоналізм. Професіоналізм проходить червоною ниткою через весь навчальний процес, починаючи з чіткого обговорення і розуміння цілей клієнта.

Викликає повагу і те, як Олександра підбирає матеріали для занять. Матеріал завжди релевантний сфері інтересів клієнта і сприяє глибшому розумінню не лише мови, а й культури, бізнес-середовища та соціальних відносин.

Навчальна програма персоналізована під клієнта. Матеріали структуровані і зручні у використанні. При цьому Олександра є чуйним партнером, тому програма гнучка і змінюється в залежності від додаткових потреб клієнта. І це завжди цікаво та захоплююче.

Олександра прекрасно пояснює граматику і, що важливіше, вона допомагає створити в голові комплексне уявлення не лише про мову, а й про історію та культуру, що, безперечно, важливо для розуміння.

Олександра дуже уважна, ніщо не може пройти повз її пильний викладацький погляд і точно буде пропрацьовано з клієнтом. Прогрес у навчанні постійно оцінюється з наданням детального зворотного зв’язку.

Окрема вдячність за домашні завдання, які завжди підібрані дуже ретельно, щоб пройдений матеріал можна було розглянути з різних сторін і не пропустити нюанси. До того ж, це завжди захоплююче цікаво. У моєму випадку я була задіяна у віртуальному бізнес-проекті, прослуховувала інтерв’ю відомих людей, вивчала історію, читала книги англійських авторів, брала участь у різноманітних вікторинах і з нетерпінням чекаю, що ще очікує на мене в цій захопливій співпраці.

Олександра прекрасно мотивує своїх клієнтів, допомагаючи їм досягти цілей не тільки у вивченні мови, а й будучи драйвером змін у багатьох життєвих аспектах.

Без жодних сумнівів можу сказати, що для мене співпраця з Олександрою допомогла досягти результату у вивченні мови: подолано мовний бар’єр, збагачено словниковий запас, структуровані дані про граматику.

Впевнено рекомендую Олександру як викладача високого рівня професіоналізму.

Дякую Вам, Олександро, за Вашу працю!