Про англійську за 5 хвилин на день, уві сні та без домашки

Про англійську за 5 хвилин на день, уві сні та без домашки

«Розмовна англійська без граматики та домашніх завдань», «Займайся 5 хвилин на день!», «Рівень за місяць!».

Подібних фраз достатньо, щоб розсмішити мене. Шкода лише, що так багато людей ведеться на подібний рекламний трюк.

Чому це не працює?

Тому що більшості з нас необхідний час. Час, щоб запам’ятати нову інформацію, «переварити» її, а потім згадати в необхідний момент. А як ми її «переваримо», якщо немає домашки? Як її згадаємо в необхідний момент, якщо на рівень всього місяць? Людський мозок так не працює (все, швидко шукайте відео на YouTube про англійську способом гіпнозу 😂).

Про розмовну англійську без граматики я взагалі мовчу. Як так? «Я хотіти запропонувати Ви хороша угода». Як вам? Ось так виходить без граматики. Граматика – це основа. Як тісто в піці: якщо його немає, все розвалиться.

Як тоді працює?

Так само, як і у спортзалі. Кому вдавалося скинути зайві кілограми без зусиль? За місяць та без правильного харчування (читай: домашки)? Усе, абсолютно все, потребує зусиль. І мозок теж потрібно «качати». Спочатку складно, а потім втягуєшся, і навіть починаєш отримувати задоволення 😀.

До речі, про задоволення. Без нього ніяк. Давно відомо, що людина запам’ятовує краще, коли переживає позитивні емоції. Атмосфера відіграє важливу роль, тому так важливо знайти викладача, спорідненого духом.

Отже, наша формула успіху проста: 50% вашої праці + 50% праці викладача. Ось і все. І ніяких чипів з англійською мовою не потрібно вставляти собі в голову, бо ви й без них справитесь. Як у гуглівських мотиваційних картинках: «Yes, I can!»